Neden Üye Olmalıyım?
 
indirimSmart, Alıcı ve Satıcıları Güvenli Alışveriş Sistemi sayesinde bir araya getiren bir platformdur. Bu sistemle, alım satım işlemleri, indirimSmart güvencesi ile gerçekleştirilir. Sitemizde her gün sınırlı sayıda ürün, kampanya düzeninde, üstelik %70'e varan indirim fırsatları ile seçkin satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır. Güvenli Alışveriş Sistemi sayesinde fırsat ürünlerini güvenle alabilir, gerektiğinde sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. indirimSmart fırsatlarından yararlanmak ve Haberdar olabilmeniz için ücretsiz kayıt olmanız gerekmektedir.
 
%70'e Varan İndirimler
 
Elektronik,ev elektroniği, aksesuar, spor,dekorasyon, oyuncak gibi bir çok kategoride yer alan dünya markalarının ürünlerini %70'e varan fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.
 
Koşulsuz İade Garantisi
 
indirimSmart'dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde, ürünü aldığınıza dair onay vermeden önce (ürünün kutusuna ve ürüne zarar vermemek koşuluyla) ürünü iade edebilirsiniz. İade işleminde satıcı ile problem yaşıyorsanız Destek Hattı ile iletişime geçerek bilgi verebilir, sorununuz çözülene kadar işlemi dondurabilirsiniz. 
 
Fırsatlarla dolu avantajlı indirimSmart kampanyalarından sadece üyelerimiz faydalanabilir. Kampanyalarla ilgili tüm bilgilendirmeler sadece üyelerimize yapılır.
 
Her Gün 1 TL Fırsatları.
 
indirimSmart.com siz değerli müşterilerine her gün özel bir ürünü 1 TL den sunmaktadır.
 
Seçkin Satıcılar
 
indirimSmart'da Türkiyede sektörlerinde en iyi firmalar/kişiler satış yapmaktadır. 
 
indirimSmart Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu nedenle seçkin satıcıların hizmet verebildiği bir platformdur. Fiyat avantajı olan, kaliteli ürünleri en yüksek standartlarda hizmet vererek sizlere sunan satıcıların, sistemimizde yer almasına izin verilir.